Respublikinis Juozo Pakalnio konkursas

Pateikta: 2016-03-22 09:37 (atnaujinta: 2016-11-21 09:21)

2016 m. kovo 18-20 dienomis Kaune vyko XXIV respublikinis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas. Į respublikinį turą buvo atrinkti ir dalyvavo šeši mūsų mokyklos jaunieji atlikėjai: fleitininkės Simona Žiliūtė ir Agnė Irkinaitė, klarnetininkas Eimuntas Benetis, baritonininkas Valdas Jazbutis, saksofonininkė Irma Karnauskaitė ir mušamųjų instrumentų mokinys Lukas Kindurys.

Sėkmė lydėjo mokytojo Visvaldo Stirblio auklėtinį klarnetininką Eimuntą Benetį, kuris iškovojo 3 vietą ir buvo apdovanotas laureato diplomu. Konkurse jam akompanavo koncertmeisterė  Vigilija Smilgytė-Mockevičienė. Padėkos raštais įvertinti fleitininkė Simona Žiliūtė (mokytoja Dainora Pazdrazdienė, koncertmeisterė Silvija Stanienė), mokytojo Alvydo Bružo auklėtinis baritonininkas Valdas Jazbutis ir Večeslav Krasnopiorov mušamųjų instrumentų klasės mokinys Lukas Kindurys.

Sveikiname nugalėtoją klarnetininką Eimuntą Benetį, jo mokytoją Visvaldą Stirblį ir koncertmeisterę Vigiliją Smilgytę-Mockevičienę.