Sėkmė respublikiniame solfedžio konkurse

Pateikta: 2018-04-03 16:36 (atnaujinta: 2018-04-03 16:40)

2018 m. kovo 29 dieną mūsų mokyklos baigiančiųjų klasių mokiniai dalyvavo IV respublikiniame muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkurse Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje, Klaipėdoje.

Konkurse dalyvavo mokiniai iš Vilniaus muzikos mokyklos ,,Lyra“, Klaipėdos J.Karoso muzikos mokyklos, Plungės M.Oginskio meno mokyklos, Šilutės meno mokyklos, Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos, Telšių muzikos mokyklos, Klaipėdos J.Kačinsko muzikos mokyklos, Kretingos meno mokyklos.

Mūsų mokyklą atstovavo mokiniai Beatričė Žiubrytė, Gabrielius Rimkus ir Justė Žiliūtė, (mokytoja Irena Intienė) ir Karolis Sakutis ir Tomas Perkumas (mokytoja Laima Kniukštienė).

Konkurso dalyvius vertino sudaryta vertinimo komisija: komisijos pirmininkė Daiva Tuzikienė - Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos mokytoja metodininkė, nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos ir Vilniaus muzikos mokyklos ,,Lyra“ mokytoja metodininkė Nadežda Dambrauskienė, Kretingos meno mokyklos vyr. mokytoja Laima Kniukštienė ir Telšių muzikos mokyklos vyr. mokytoja Vilija Grigutienė.

Mūsų mokyklos mokiniai Beatričė Žiubrytė ir Gabrielius Rimkus parodė puikias teorines žinias, išlavintą muzikinę klausą ir pelnė pirmas vietas, o trečia vieta skirta Justei Žiliūtei.

Kitiems mūsų mokyklos atstovams Karoliui Sakučiui ir Tomui Perkumui įteikti diplomai už sėkmingą pasirodymą konkurse.

Sveikiname!

Muzikos teorinių dalykų mokytojų