Vaikų kūrybinių darbų konkursas „Greta realybės –fantazijų pasaulis 2015“

Pateikta: 2015-05-13 15:06 (atnaujinta: 2016-11-21 09:23)

Šiais mokslo metais organizuotas jau IV vaikų  kūrybinių darbų konkursas „Greta realybės –fantazijų pasaulis“. Konkurso organizatorė-dailės skyriaus mokytoja Rūta Šulskienė. Šiais metais konkursui pateiktus darbus vertino komisija, vadovaujama mokyklos direktoriaus Bernardo Anužio. Komisijos nariai- Simono Daukanto pagrindinės mokyklos dailės mokytoja ekspertė Nijolė Maštarienė ir Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakulteto dėstytoja Lidija Kuklienė. Taip pat buvo paskirtos nominacijos už grafinę raišką, atlikimo technikų paieškas, už tapybiškumą ir kūrybinės minties polėkį.

Kviečiame konkurso nugalėtojus į finalinę instaliacijų ir nugalėtojų apdovanojimų šventę, kuri vyks  2015 m. gegužės 14 dieną 15.00 valandą Kretingos muziejaus dvaro parke.

Skelbiame konkurso nugalėtojus.

Skelbiame konkurso nominantus.